Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X Zamknij


WYSZUKAJ:


Pozostałe działy


Biuro obsługi klienta:

Jakub Krupa
tel: 12 342 19 66
j.krupa@ares.com.pl

 

Marta Chwastek
tel: 12 342 19 62
m.chwastek@ares.com.pl

 

Paulina Belczyk
tel: 12 342 19 68
p.belczyk@ares.com.pl

 

Karolina Łazorczyk
tel: 12 342 19 65
a.granowska@ares.com.pl

Dział zakupów:

Anna Struska
Kierownik Działu
tel: 12 342 19 60
kom: 604-114-645
a.struska@ares.com.pl

 

 

Magazyn:

Kierownik Działu
tel: 12 342 19 90
magazyn@ares.com.pl

Kasa:

Barbara Kaczor
tel: 12 342 19 86
b.kaczor@ares.com.pl

 

 

Dział export/import:

Beata Basista
Kierownik Działu
tel: 12 342 19 83
kom: 602-258-432
b.basista@ares.com.pl

Marketing:

Bartłomiej Natanek
tel: 12 342 19 69
strona@ares.com.pl

 

 

Księgowość:

Dorota Miłoś
Główna Księgowa
tel: 12 342 19 80
d.milos@ares.com.pl

Zarząd:

Janusz Oporek
Prezes
j.oporek@ares.com.pl

Tadeusz Oporek
Prezes
t.oporek@ares.com.pl

Wojciech Kwiecień
Prezes
w.kwiecien@ares.com.pl

 

Podziel się ze społecznością

Przedsiębiorstwo Handlowe ARES

Janusz Oporek
Tadeusz Oporek
Wojciech Kwiecień
Spółka jawna
30-741 Kraków, ul. Nad Drwiną 10
Tel.: 12 342 19 50 51
Fax: 12 342 19 59
NIP: 676-000-09-54
REGON: 003883715