X Zamknij

WYSZUKAJ:

Współpraca

PH Ares Sp.j.

P.H. ARES jest jednym z największych przedsiębiorstw handlowych działających w branży BHP. Oferuje kompleksową obsługę Klientów, począwszy od odzieży roboczej i ochronnej poprzez środki ochrony indywidualnej, obuwie ochronne oraz środki higieny pracy i chemię gospodarczą. Lata doświadczeń oraz powiększające się grono zadowolonych Klientów, umożliwiły firmie nawiązanie współpracy handlowej z największymi koncernami produkującymi artykuły BHP.

Aktualnie poszukujemy:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • realizację założonych planów sprzedaży

  • aktywną obsługę i pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub w bezpośredniej obsłudze klientów

  • silna motywacja do ciężkiej pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych

  • zaangażowanie i inicjatywa w realizację założonych celów i zadań

  • minimum średnie wykształcenie

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Przyślij nam swoje CV ze zdjęciem + list motywacyjny na adres rekrutacja@ares.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883”

Podziel się ze społecznością

Przedsiębiorstwo Handlowe ARES

Janusz Oporek
Tadeusz Oporek
Wojciech Kwiecień
Spółka jawna
30-741 Kraków, ul. Nad Drwiną 10
Tel.: 12 342 19 50 51
Fax: 12 342 19 59
NIP: 676-000-09-54
REGON: 003883715