Kontakt

Adres:

ul.Nad Drwiną 10
30-741 Kraków

NIP: 676-000-09-54
REGON: 003883715

Sekretariat:

Agnieszka Kowalczyk
12 342 19 50/51
@ ares@ares.com.pl

Sklep Internetowy

Marek Sakowski
 12 342 19 64
 kom. 728-341-925
@ m.sakowski@ares.com.pl

   

Biuro Obsługi Klienta:

Anna Struska
604-114-645
12 342 19 60
@ a.struska@ares.com.pl

Marta Chwastek
606-281-085
12 342 19 62
@ m.chwastek@ares.com.pl

Marcela Mistat
728-341-909
12 342 19 68
@ m.mistat@ares.com.pl

Dział Importu i Eksportu

Beata Basista
602-258-432
12 342 19 83/84
@ b.basista@ares.com.pl

Przedstawiciele Handlowi:

Michał Hess
728-341-928
12 342 19 72
@ m.hess@ares.com.pl

Mirosław Kajda
602-225-038
12 342 19 70
@ m.kajda@ares.com.pl

 Wojciech Tokarzewicz
602-222-696
12 342 19 75
@ w.tokarzewicz@ares.com.pl

Outsorcing

Katarzyna Kowalczyk
698-635-808
12 342 19 58
@ k.kowalczyk@ares.com.pl

Księgowość

604-081-861
12 342 19 82
@ m.kopytko@ares.com.pl

 

 

0 produkty
0,00
X

Ta strona korzysta z plików cookie (tzw. ciasteczka) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce. Dowiedz się więcej